Betons un betona izstrādājumu ražošana

“A.C.B.” grupas uzņēmumi “Salenieku Bloks” un “ACB Betons” kopš 2006. gada darbojas ar mērķi ieņemt nozīmīgu vietu Latvijas būvmateriālu ražotāju tirgū un paplašināt ražotās produkcijas sortimentu kā betona izstrādājumu, tā arī citos būvmateriālu ražošanas segmentos. “Salenieku Bloks” bruģakmens ir ekoloģiski tīrs, estētisks, tā izbūvē nav nepieciešama jaudīga un speciāla tehnika. Remontdarbu laikā šī materiāla segums netiek bojāts un ir viegli atjaunojams.

 

Uzņēmuma ražotnēs Rīgā (Bukultu ielā)
un Aizkrauklē top:

Betona bruģakmens
Ielu un ceļu apmales
Keramzītbetona bloki
Keramzītbetona bloki ar siltumizolāciju
Transportbetons

Aizkraukles ražotnē tiek ražoti tādi produkcijas veidi kā betona bruģakmens, ielu un ceļu apmales, keramzītbetona bloki, kā arī Latvijas ražotājiem jauns produkts – keramzītbetona bloki ar siltumizolācijas slāni.

Uzņēmuma konkurētspēja tiek panākta ar ekoloģiski tīras, Eiropas standartiem atbilstošas produkcijas ražošanu, izmantojot pasaulē jaunākās vadošās ražošanas tehnoloģijas, ieviešot Eiropas Savienības standartiem atbilstošu būvmateriālu ražošanas praksi un ražoto būvmateriālu rūpīgu pārbaudi specializētā laboratorijā.

“Salenieku Bloks” produkcija sertificēta atbilstoši konkrētā izstrādājuma tehnisko noteikumu prasībām, ievērojot Latvijas standartus un būvnormatīvus, par ko saņemts atbilstošs akreditētas institūcijas sertifikāts.