• KAD ESI UZ PAREIZĀ CEĻA,
  SVARĪGI IR NESTĀVĒT UZ VIETAS

Par mums

“A.C.B.” uzņēmumu grupā ietilpst 8 uzņēmumi, kuru galvenie darbības virzieni ir ceļu un tiltu būvniecība, rekonstrukcija un būvniecības izejmateriālu ražošana. Uzņēmumu grupa ir veidota, lai apvienotu būvuzņēmējus ar kopīgu mērķi – radīt kvalitatīvu, ilgtspējīgu un mūsdienīgu galaproduktu. Uzņēmumu grupā šobrīd strādā 770 cilvēku, tostarp sertificēti ceļu, tiltu, dzelzceļu, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu, ēku un telekomunikāciju būvinženieri un projektētāji. “A.C.B.” grupas uzņēmumi spēj vienlaicīgi apkalpot vairāk nekā 100 dažāda mēroga projektu. Asfalta un citu materiālu ražošana notiek 7 rūpnīcās dažādos Latvijas reģionos. Konsolidētais grupas apgrozījums 2013. gadā bija vairāk nekā 110 miljoni eiro, ekspluatācijā tika nodoti vairāki valsts mēroga projekti.

Misija

Ceļi vienmēr ved no cilvēka pie cilvēka. Tie savieno katru no mums ar visu Latviju, ar visu pasauli. Tāpēc uzņēmumu grupa “A.C.B.”, būdama nozares līderis, strādā, lai mēs varētu nokļūt viens pie otra – droši, mierīgi un ērti.

Vīzija

Inovācijas bez pieredzes ir pārgalvība, bet pieredze bez inovācijām – stagnācija. Uzņēmumu grupa “A.C.B.” tiecas ieviest mūsdienīgākos risinājumus, vienlaikus ar abām kājām stingri stāvot uz pieredzes pamata. Mūsu mērķis ir saglabāt līdera pozīcijas savā jomā un kļūt par respektētāko nozares uzņēmumu ne vien Latvijā, bet visā Baltijā.

Lai kādu darbību veiktu, vienmēr sekojam mūsu uzstādītajām vērtībām:

PROGRESS
STABILITĀTE
GODĪGUMS
PROFESIONALITĀTE
EFEKTIVITĀTE
CILVĒKS
 • PROGRESS

  50 darbības gados esam ielāgojuši kādu nemainīgu patiesību – jebkurā brīdī viss var mainīties. Tāpēc ilgtermiņa izaugsme ir pa spēkam vien tam, kas spēj apsteigt pārmaiņas, atrodot jaunas darbības jomas un tirgus. Attīstība ikdienas darbu padara aizraujošāku – tās ir jaunas tehnoloģijas, jauni projekti un jauni izaicinājumi. Mūsu darbinieki ar aizrautību un lepnumu strādā uzņēmumā, kas iet līdzi laikam un kurā radošas idejas atrod dzirdīgas ausis.
 • STABILITĀTE

  "A.C.B. arī visstraujāko pārmaiņu laikos saglabā stabilitāti – attiecībā uz darbiniekiem, partneriem un pasūtītājiem.
 • GODĪGUMS

  Ceļš ir jābūvē godīgi, tas nepieļauj atkāpes no šī principa. Mēs esam godīgi pret darbiniekiem, godīgi pret valsti, godīgi pret darbu, ko darām, un godīgi pret cilvēkiem, kas pārvietojas pa mūsu būvētajiem ceļiem.
 • PROFESIONALITĀTE

  Gadu desmitiem esam mērķtiecīgi strādājuši, lai pierādītu, ka '"A.C.B." raksturo nemainīgi profesionāla attieksme pret darbu – katrā projektā, risinājumā un detaļā.
 • EFEKTIVITĀTE

  Grupas struktūras pilnveide, precīza plānošana un jaunu tehnoloģiju ieviešana nodrošina arvien augstāku darba efektivitāti, kas ļauj būvēt labas kvalitātes ceļus un saglabāt konkurētspējīgas izmaksas.
 • CILVĒKS

  Tests