ACB Uzņēmumu grupa piedalīsies RTU Karjeras dienās 2015

20.04.2015

Ceturtdien, 2015.gada 30.aprīlī, ACB Uzņēmumu grupa piedalīsies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienās 2015. Pasākuma ietvaros būs iespēja iepazīties ar ACB grupas uzņēmumiem, to darbības veidiem un realizētajiem projektiem, kā arī uzzināt par prakses iespējām grupas uzņēmumos.

RTU Karjeras diena tiek rīkota jau 12. gadu pēc kārtas. Pasākuma mērķis ir apvienot studentu un uzņēmumu intereses, sniegt ieskatu tautsaimniecības nozarēs, nodrošināt tiešu un individuālu kontaktu starp studentiem un uzņēmumiem. Uzņēmumiem tā ir iespēja iepazīties ar saviem nākotnes darbiniekiem un praktikantiem, kā arī informēt par savu uzņēmumu. Savukārt studenti un citi interesenti varēs tikties ar interesējošo uzņēmumu pārstāvjiem un sākt veidot nākamo posmu savā karjerā

No plkst. 10.00 līdz 16.00 ikvienam studentam būs iespēja satikt vairāk kā 110 dažādu uzņēmumu pārstāvjus, noskaidrot kādas ir viņu prasības, ja ir vēlme strādāt uzņēmumā nākotnē, un pieejamās prakses un darba vietas uz šo brīdi, kā arī uzzināt par darba tirgus tendencēm Latvijā.

Pasākumu organizē RTU Karjeras centrs, Studentu parlaments un Attīstības fonds.

Norises vieta: Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8.

 

Iepriekšējā ziņa Nākamā ziņa
Atpakaļ uz ziņām

Arhīvs