• KAD ESI UZ PAREIZĀ CEĻA,
  SVARĪGI IR VIRZĪTIES

Par mums

A.C.B. uzņēmumu grupā ietilpst uzņēmumi, kuru galvenie darbības virzieni ir:

 A. ceļu un tiltu būvniecība;

C. ceļu un tiltu rekonstrukcija;

B. būvniecības izejmateriālu ražošana.

Uzņēmumu grupa ir veidota, lai apvienotu būvuzņēmējus ar kopīgu mērķi – radīt kvalitatīvu, ilgtspējīgu un mūsdienīgu galaproduktu. Uzņēmumu grupā šobrīd strādā vairāk kā 650 cilvēku, tostarp sertificēti ceļu, tiltu, dzelzceļu, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu, ēku un telekomunikāciju būvinženieri un projektētāji.

A.C.B. grupas uzņēmumi spēj vienlaicīgi apkalpot vairāk nekā 100 dažāda mēroga projektu. Asfalta un citu materiālu ražošana notiek 8 rūpnīcās dažādos Latvijas reģionos. Konsolidētais grupas apgrozījums 2018. gadā bija vairāk nekā 132 miljoni eiro, ekspluatācijā tika nodoti vairāki valsts mēroga projekti.

 

Misija

Ceļi vienmēr ved no cilvēka pie cilvēka. Tie savieno katru no mums ar visu Latviju, ar visu pasauli. Tāpēc uzņēmumu grupa “A.C.B.”, būdama nozares līderis, strādā, lai mēs varētu nokļūt viens pie otra – droši, mierīgi un ērti.

Vīzija

Inovācijas bez pieredzes ir pārgalvība, bet pieredze bez inovācijām – stagnācija.

Uzņēmumu grupa A.C.B. tiecas ieviest mūsdienīgākos risinājumus, vienlaikus ar abām kājām stingri stāvot uz pieredzes pamata. Mūsu mērķis ir saglabāt līdera pozīcijas savā jomā un kļūt par respektētāko nozares uzņēmumu ne vien Latvijā, bet visā Baltijā.

Lai kādu darbību veiktu, vienmēr sekojam mūsu uzstādītajām vērtībām:

CILVĒKS UN KOMANDA
STABILITĀTE
PROFESIONALITĀTE
EFEKTIVITĀTE
PROGRESS UN ATTĪSTĪBA
GODĪGUMS, ATKLĀTĪBA UN UZTICAMĪBA
 • CILVĒKS UN KOMANDA

  Uzņēmuma ikdienu veido katra cilvēka darbs un tas aizpilda lielu daļu no mūsu darbinieka dzīves, kas tiek ieguldīta uzņēmuma attīstībā. Mēs gribam, lai pie mums darbinieks jūtas svarīgs, novērtēts un pārliecināts par savu un savas ģimenes labklājību. Mēs sniedzam darbiniekiem izaugsmes iespējas un nepārtrauktu zināšanu papildināšanu. Padarītais darbs tiek veikts cilvēku komandā un visi darba rezultāti ir atkarīgi no lielākoties no komandas darba, ko mēs ļoti augstu vērtējam. Darbinieki, savā profesionālajā darbībā, ir cieši saistīti viens ar otru un to līdzsaprotoša mijiedarbība arī nodrošina teicamus un kvalitatīvus rezultātus. Mēs cienām mūsu darbiniekus un rūpējamies par viņu veselību, drošību un darba vidi, kurā tie darbojas.
 • STABILITĀTE

  "A.C.B." arī visstraujāko pārmaiņu laikos saglabā stabilitāti – attiecībā uz darbiniekiem, partneriem un pasūtītājiem. Mēs stabilitāti arī redzam mūsu ikdienas darbā un mūsu darbības rezultātos – ar mums var rēķināties gan darbinieks, gan klients, gan piegādātājs, gan arī mūsu rezultātu gala lietotājs.
 • PROFESIONALITĀTE

  Gadu desmitiem esam mērķtiecīgi strādājuši, lai pierādītu, ka "A.C.B." raksturo nemainīgi profesionāla attieksme pret darbu – katrā projektā, risinājumā un detaļā.
 • EFEKTIVITĀTE

  Efektivitāte sākas ar katra darbinieka atbildību par savu resursu plānošanu un izmantošanu. Produktīva sadarbība ar kolēģiem un partneriem, saprotot labāko risinājumu resursu izmantošanā, atbildīga attieksme pret veicamajiem pienākumiem un inovācijām, kā arī Grupas struktūras pilnveide, precīza plānošana un jaunu tehnoloģiju ieviešana nodrošina arvien augstāku darba efektivitāti, kas ļauj būvēt labas kvalitātes ceļus un saglabāt konkurētspējīgas izmaksas.
 • PROGRESS UN ATTĪSTĪBA

  Vairāk kā 60 darbības gados esam ielāgojuši kādu nemainīgu patiesību – jebkurā brīdī viss var mainīties. Tāpēc ilgtermiņa izaugsme ir pa spēkam vien tam, kas spēj apsteigt pārmaiņas, atrodot jaunas darbības jomas un tirgus. Attīstība ikdienas darbu padara aizraujošāku – tās ir jaunas tehnoloģijas, jauni projekti un jauni izaicinājumi. Mūsu darbinieki ar aizrautību un lepnumu strādā uzņēmumā, kas iet līdzi laikam un kurā radošas idejas atrod dzirdīgas ausis.
 • GODĪGUMS, ATKLĀTĪBA UN UZTICAMĪBA

  Ceļš ir jābūvē godīgi, tas nepieļauj atkāpes no šī principa. Mēs esam godīgi pret darbiniekiem, godīgi pret valsti, godīgi pret darbu, ko darām, un godīgi pret cilvēkiem, kas pārvietojas pa mūsu būvētajiem ceļiem.