A.C.B. parakstījis 8,59 miljonu eiro līgumu par Rail Baltica būvdarbiem Lietuvā

6.03.2023

Līgums paredz 14 vietējo pievedceļu izbūvi un meliorācijas sistēmu rekonstrukciju, kā arī vietās, kur nav iespējams izbūvēt atsevišķus ceļus dzelzceļa infrastruktūras elementu uzturēšanai, plānota pievedceļu nobrauktuvju izveidošana. Paredzēts, ka darbi tiks pabeigti pēc nedaudz vairāk kā gada – 14 mēnešiem.

“Lietuvai jau ir zināma AS “A.C.B.” uzņēmuma darba kvalitāte un augstie standarti, realizējot arī vērienīgu, visai sabiedrībai nozīmīgu infrastruktūras objektu būvniecību. Esam apliecinājuši savu kompetenci, profesionalitāti un darba disciplīnu gan Viļņas, gan Palangas lidostu rekonstrukciju darbos, un šobrīd esam gandarīti, ka varēsim turpināt mūsu veiksmīgo sadarbību, palīdzot realizēt arī Rail Baltica projektu Lietuvā,” skaidro AS “A.C.B.” valdes locekle Anna Priščepa.

Uzņēmums uzvarēja konkursā par Rail Baltica piebraucamo ceļu izbūvi Žeimiai-Šēta posmā Jonavas novadā, Rail Baltica dzelzceļa līnijā Kauņa – Rāmīgala.

Rail Baltica ir lielākais dzelzceļa infrastruktūras projekts Baltijas valstu vēsturē ar mērķi izbūvēt pilnībā elektrificētu Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļu ar diviem sliežu ceļiem, kas savienos Varšavu, Kauņu, Viļņu, Panevēžu, Rīgu, Pērnavu un Tallinu. Rail Baltica pamattrases kopējais garums Baltijas valstīs ir 870 km, no tiem 392 km ir Lietuvas, 265 km Latvijas un 213 km Igaunijas teritorijās.

614A7109614A7122614A7222614A7078614A7207Rail Baltica statybos Lietuvoje_mazāks (1)

Iepriekšējā ziņa Nākamā ziņa
Atpakaļ uz ziņām

Arhīvs