A.C.B. saņem Nameja balvu par straujāko pakalpojuma eksporta pieaugumu uz Lietuvu

21.04.2017

Jau vienpadsmito gadu pēc kārtas Latvijas tirdzniecības palāta Lietuvā, sadarbībā ar Latvijas vēstniecību un Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecību Lietuvā, organizēja konkursu “Nameja balva” labākajiem Latvijas uzņēmumiem, kas veic uzņēmējdarbību Lietuvā. Konkursa mērķis ir ne tikai godināt veiksmīgākos, Lietuvā strādājošos Latvijas uzņēmumus, bet arī popularizēt Latvijas uzņēmēju produkciju un pakalpojumus, tādejādi veicinot Latvijas uzņēmumu konkurētspēju Lietuvas tirgū.

 

Svinīgajā ceremonijā, kas notika 20.aprīlī, Viļņā, biznesa centrā “Quadrum”, A.C.B. Uzņēmumu grupa saņēma “Nameja balvu” nominācijā par straujāko pakalpojuma eksporta pieaugumu uz Lietuvu, pērn šajā valstī īstenojot vairākus būvniecības projektus. Jāatzīmē, ka arī 2015.gadā A.C.B. Uzņēmumu grupa saņēma šo balvu minētajā nominācijā.

 

Pasākumā klātesošos uzrunāja Latvijas ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta biedrs Arvils Ašeradens, Lietuvas ekonomikas ministrs Mindaugs Sinkēvičs un LIAA direktors Andris Ozols, paužot gandarījumu par ciešām biznesa un stratēģiskās partnerības attiecībām starp abām kaimiņvalstīm.

 

Nominācijā par straujāko produkcijas eksporta pieaugumu uz Lietuvu, “Nameja balvu” saņēma AS „Balticovo“. Par 2016.gada sociāli atbildīgāko uzņēmumu tika atzīta banka „Citadele“, kas pērn atbalstīja Paraolimpisko kustību, īstenoja dažādus sociālos projektus un aktīvi rūpējās par saviem darbiniekiem.

Apbalvošanas ceremonijā novērtējumu izpelnījās arī trīs Lietuvas uzņēmumi, kas cieši sadarbojās ar Latvijas organizācijām. Apbalvojumu “Labākais partneris”  ieguva izstāžu centrs “Litexpo”, komunikāciju aģentūra “inSpotlight” un viesnīca “Comfort hotel”.

 

“Nameja Balva” apbalvojumu ceremonija tiek organizēta jau kopš 2006.gada ar mērķi veicināt Latvijas un Lietuvas uzņēmumu sadarbību.

 

Iepriekšējā ziņa Nākamā ziņa
Atpakaļ uz ziņām

Arhīvs