ACB uzņēmumu grupa iekļauta TOP 101 “Latvijas vērtīgākie uzņēmumi pēdējo 10 gadu laikā”

19.10.2015

Ir publicēts Latvijas vērtīgāko uzņēmumu Top 101 par aizvadītajiem 10 gadiem. Tajā ACB grupa (pēc grupas konsolidētajiem datiem) ir ierindota 91.vietā un atzīta par trešo vērtīgāko būvniecības nozares uzņēmumu Latvijā.

Latvijas vērtīgāko uzņēmumu Top 101 vērtības atspoguļo uzņēmumu biznesa vērtību, jeb uzņēmuma saimnieciskās darbības nākotnes naudas plūsmu vērtību kolektīvi visiem uzņēmuma finansējuma sniedzējiem, tai skaitā akcionāriem, dalībniekiem un finanšu kreditoriem.

Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP 101 ir sabiedriski nozīmīga iniciatīva, kuru kopš 2005. gada īsteno „Prudentia” un „Nasdaq Riga”. Šīs iniciatīvas pamatā ir projekta veidotāju vēlme rosināt sabiedrībā diskusijas par uzņēmumu vērtību un to ietekmējošiem faktoriem. Projekta mērķis ir, skaidrojot uzņēmumu pirkšanas, pārdošanas, apvienošanas motivāciju un korporatīvās pārvaldības lomu uzņēmumu konkurētspējas pilnveidošanā gan Latvijas, gan Baltijas mērogā, nostiprināt izpratni par uzņēmumu vērtību kā nozīmīgu  atskaites punktu tālākai attīstībai.

Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP 101 jau desmit gadus uzskatāmi pierāda neapstrīdamo patiesību – Latvijas vērtīgākie uzņēmumi ir Latvijas ekonomikas dzinējspēks, un tie ir Latvijas valsts labklājības un drošības mēraukla.

Plašāka informācija par Top 101 pieejama www.top101.lv

Iepriekšējā ziņa Nākamā ziņa
Atpakaļ uz ziņām

Arhīvs