1980. gados Vanšu tilts pie Daugavas kreisā krasta līdzekļu trūkuma dēļ tika izbūvēts tikai daļēji. Tagad projekts ir pilnībā pabeigts, padarot satiksmi šajā vietā ērtāku, ātrāku un drošāku.

Dienvidu tilta celtniecības mērķis bija izveidot Rīgā drošu, videi draudzīgu un ērtu transporta sistēmu, kura tiktu izmantota, apbraucot Rīgas centru.

Starptautiskā lidosta "Rīga" kļuva modernāka un drošāka – atjaunots skrejceļš un izveidota nepieciešamā infrastruktūra.

Objektam tika veikta nepieciešamā izbūve, lai tas atbilstu nepieciešamajām minimālajām militārajām prasībām (MMP) lidlaukiem saskaņā ar NATO Lidlauku kritērijiem un standartiem (Bi-SC 85-5).

Saulkrastu apvedceļš ir lielākais no jauna būvētais infrastruktūras objekts neatkarīgās Latvijas vēsturē un pirmais no jauna būvētais lielceļa posms pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas.

Projekts, kas prasīja netradicionālus risinājumus, lai respektētu apkaimes telpas izjūtu, iemītnieku prasības un tuvu brauktuvei augošo vērtīgo koku bioloģiskās īpatnības.

Salaspils-Babītes apvedceļa mērķis bija nodrošināt satiksmes intensitātei un sastāvam atbilstošu nestspēju, drošības līmeni un autobraucēju komfortu.

Daugavas kreisajā krastā, Mārupes pagastā tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra ir tapis pavisam jauns, labiekārtots ciemats "Sēļi".

Publiskā lietošanā esošo pagalmu un piebraucamo ceļu labiekārtošana un remonts Rīgā.

Līguma izpildes ietvaros veikti arī meliorācijas darbi, elektroapgādes un apgaismojuma tīklu izbūve, ceļa horizontālo apzīmējumu uzklāšanas darbi, uzstādītas ceļazīmes un veikti apzaļumošanas darbi.

Paveiktie darbi

4,7 milj. EUR

Izpildes laiks

2013. jūl. – 2013. nov.

Pasūtītājs

Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija, Rīgas Ziemeļu izpilddirekcija, Rīgas Austrumu izpilddirekcija

Būvuzņēmējs

AS „A.C.B.”

Rīgas ielas un pagalmi

Publiskā lietošanā esošo pagalmu un piebraucamo ceļu labiekārtošana un remonts Rīgā.

Esam lepni par to, ka 2013. gadā piedalījāmies 180 Rīgas iekškvartālu atjaunošanā, padarot daudzu rīdzinieku ikdienu patīkamāku un ērtāku.

Iekšpagalmu labiekārtošanas un remonta programmu Rīgas dome aizsāka 2012. gadā, un līdz 2016. gadam plānots veikt visu pilsētas iekškvartālu remontu. Projekta ietvaros AS „A.C.B.” strādāja Imantas, Zolitūdes, Iļģuciema un Purvciema mikrorajonos.

Paveiktie darbi

Brauktuves asfaltbetona seguma atjaunošana,
90 tūkst. m2

Ietves asfaltbetona seguma atjaunošana,
33,6 tūkst. m2

Uzstādītas betona ceļa apmales uz betona pamata,
24,6 tūkst. m

Uzstādītas betona ielu apmales uz betona pamata,
20,5 tūkst. m

Veikta zaļo zonu apzaļumošana uz 15 cm biezas zemes kārtas, 32,3 tūkst. m2

Inženierkomunikāciju remonts