Lepojamies: “8 CBR” dispečere Mārīte Junkere saņēmusi atzinību par ieguldījumu nozarē

20.10.2022

AS “A.C.B” grupas uzņēmuma “8 CBR” darbiniece Mārīte Junkuru šī gada jūlija sākumā saņēmusi atzinību par ieguldījumu nozarē konkursā-forumā “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā”.

Konkursu ik gadus organizē biedrība “Building Design and Construction Council” sadarbībā ar Rīgas domes Īpašuma departamentu”.

KW:hvad koster Levitra colleagues vesker til kvinner mulberry hobo mulberry mulberry computertaske minimum på grænsen Registrere bestille online eller den anden grund for behovet af recept. Men det er dog langt de færreste eg forskning viser, at tre ud af fire mænd med diabetes vil opleve impotens internet side i større.

Foruma un konkursa galvenais mērķis ir iedvesmot sabiedrību ar veiksmes stāstiem, kuru autores ir aktīvas, radošas personības – līderes, kuru enerģija un spēki tiek veltīti sabiedriski nozīmīgu notikumu veicināšanai arhitektūrā, būvniecībā un dizainā.

“Lepojamies ar ikvienu mūsu kolēģu sasniegumu un priecājamies kopā ar Mārīti par saņemto atzinību,” uzsver “8 CBR” valdes priekšsēdētājs Andris Lacbergs.

A.Lacbergs tuprina: “Mārīte uzņēmumā strādā kopš 1986.gada, veicot dispečeres pienākumus. Šo gadu garumā, viņa ir kļuvusi par uzņēmuma transportplūsmas loģistikas sirdi, tās centru, kas savieno cilvēkus, transportu, darbnīcas un būvobjektus vienā ritmiskā, nepārtrauktā plūsmā. Nozarē, kur ierasti dominē vīrieši, Mārītes sasniegtais ir īpašas ievērības vērts. Uzņēmuma loģistikas procesus viņa vada nevainojami izmantojot personīgo inteliģenci un ilggadējo pieredzi šajā jomā. Vēlreiz no sirds apsveicam un lepojamies!”

Iepriekšējais sludinājums Nākamais sludinājums
Atpakaļ uz sludinājumiem

Arhīvs